Septembri  tegemisi:
E. 2.september       TARKUSE  PÄEV. Kooli alguse aktus
R. 6.september        ÜLDKOGUNEMINE(päevakajaliste probleemide lahendamine)
T. 10.september      Õpilased 7.-9.klassini kooli kartulipõllul. Enda korjatud kartul maitseb ehk pareminigi  :)
R. 13.september       8.-9. klassi poiste jalgpallivõistkond Haapsalus mängimas.
                                Tulemuseks seekord 5. koht.
R. 20.september       Poisid ja tüdrukud Taeblas jalgpalliturniiril. Poiste mängu
                                tulemuseks 3.koht, tüdrukud peavad veel harjutama.
                                1.- 4. klassi õpilased Haapsalus teatrit vaatamas.
                                Rakvere teater mängis Vahtramäe Emili.
K. 25.september        6.kl õpilased: Margit, Mari, Liina, Kaupo ja     Vairo
                                ning  õpetaja Heli Taeblas  Läänemaa õpioskuste olümpiaadil.
R. 27.september       Kooli hoolekogu koosolek
L. 28.september        Maadluspoisid Vigalas maadlemas. Tulemuseks 3 II kohta: Kristjan, Margus  ja Tihhon.
 P. 29.september      Jalgpallurid Orul.
E. 30.september       Kombekamad sööklas sööjad söid sellel päeval preemiaks torti.  Torti sõid 1. ja 9. kl. õpilased.
                        Lõppes ajalehe toimetajate poolt välja kuulutatud luulekonkurss. Võitnud luuletuse leiad septembri ajalehest.

Õpetajad koolitustel

10.september             Liili Merimaa ja Evelin Palmiste  I kooliastme inimeseõpetus  Haapsalu
19.- 20. september     Heli Reichardt   Koolidirektorite kursus     Tallinn
20.- 21. september     Kairi Mustjatsa  "Miksikese" on-line kontrolltööd    Ojaäärse, L.-Virumaa
20.- 21. september     Liili Merimaa ja Evelin Palmiste Liitklassiõpetaja koolitus SA Omanäolise Kooli Arenduskeskus korraldatud kurus    Haapsalu

Klasside üritusi
20. september    5.klass  matkal  Kirsioja tallu.
27. september    7.klassil klassiõhtu. Eeskavaga ja puha: tüdrukud esinesid poistele ja poisid tüdrukutele.